Apie

De Ribas Jewellery

„De Ribas Jewellery“ – deimantų ir juvelyrikos ekspertų kompanija, kuri kuria, gamina bei parduoda šiuolaikiškas juvelyrinių dirbinių iš aukso kolekcijas su brangakmeniais - deimantais, safyrais, smaragdais ir rubinais. Mes siekiame pakeisti požiūrį į deimantų papuošalus - išsklaidyti neteisingus įsitikinimus ir parodyti žmonėms, kad deimantai gali būti kasdienis papuošalas. Daug dedama pastangų ir sunkaus darbo, kad deimantai būti prieinami visiems.

 

De Ribas Jewellery istorija

 „De Ribas Jewellery" istoriją kuria Ribas šeima, kurios pagrindinis noras ir tikslas – padaryti, jog deimantai būtų prieinami visiems. Įmonės istorija prasidėjo Izraelyje 2002 metais, kai Tel Avive buvo įkurta pirmoji įmonė Ribas Jewellery”. 

Prekės ženklo „De Ribas Jewellery“ įkūrėjas Patrikas Ribas yra tarptautiniu lygiu vertinamas deimantų ir juvelyrikos ekspertas, šiame versle dirbantis jau ilgiau nei dešimt metų. Patriko pažintis su deimantų pasauliu prasidėjo, kai jam buvo 12 metų, tuo metu jis įsidarbino juvelyrikos fabrike Izraelyje. Patriko mamai Danai Ribas tapus Izraelio deimantų biržos nare, Patrikas toliau aktyviai gilino savo žinias juvelyrikos ir deimantų srityse ir drauge kūrė Ribas šeimos verslą. Šiandien De Ribas Jewellery" plečiasi taip, kad gali didžiuotis 3 parduotuvėmis Vilniuje, taip pat neseniai duris atvėrusia parduotuve Kaune. Vos per kelis metus atidarytos 4 parduotuvės Lietuvoje. Be to, savo juvelyrikos gamybos verslą Patrikas plėtoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Ribas“ pagamintais papuošalais, tik su savo prekių ženklais, prekiauja parduotuvės Toronte, Monrealyje (Kanada) ir Las Vegase (JAV).

Sustoti neketiname ir kasdien tobulėjame tam, kad klientas patirtų aukščiausio lygio aptarnavimą ir pasitenkinimą kiekvieną kartą įsigijęs naują papuošalą. Artimiausioje ateityje mūsų tikslas atidaryti parduotuves ir Baltijos šalyse.


Sąžiningos kainos

Už „De Ribas Jewellery“ – dvidešimties metų patirtis deimantų pasaulyje. Įdirbis, žinios, užmegzti ryšiai ir atsakomybė prieš klientus leidžia užsitikrinti geriausias kainas ir kokybę. „De Ribas Jewellery“ yra išskirtinė visame Baltijos šalių regione, nes turi narystę Izraelio deimantų biržoje, kas suteikia galimybę garantuoti klientams patį geriausią juvelyrikos kainos ir kokybės santykį. Deimantai atkeliauja iš pačių pirmų rankų – tiesiogiai iš Izraelio deimantų biržos, taip pat patys turime juvelyrikos gamybos fabriką Izraelyje. Tad aukso papuošalų su deimantais kainos prasideda vos nuo 69 eurų. Galime išpildyti visus klientų norus, nes turime galimybę surasti deimantą pagal norimus kriterijus ir pagaminti papuošalą pagal norimą dizainą. Prisiimame visišką atsakomybę už juvelyrikos dirbinius - suteikiame 5 metų garantiją, nemokamą papuošalo priežiūrą visą gyvenimą (papuošalo valymo ir patikrinimo paslaugos).

 Mūsų kokybė ir darbo etika

Kiekvienas „De Ribas Jewellery“ papuošalas turi unikalų sertifikatą, kuriame išsamiai aprašomos pagrindinės juvelyrinio dirbinio savybės.

De Ribas Jewellery" papuošaluose naudojami deimantai yra iš Izraelio deimantų biržos, sertifikuotos „Kimberley Process“ narės.